www.grof.com.ua
БЛОГ «мхд»
ВАШ ГІД
У РОЗШИРЕНІ СТАНИ СВІДОМОСТІ
Стаття «МХД»
Акушерство духу
Рано чи пізно перед сертифікованим ведучим холотропного дихання, учасником команди фасилітаторів постає питання: а в чому, власне, полягає суть його роботи? Щоб відповісти на нього, давайте уявимо, для чого людина приходить на холотропне дихання і що отримує на виході з воркшопу або індивідуальної сесії.
12 речей про ХД
Чи потрібна у холотропному диханні робота з тілом?
Частина 6. 12 речей, які вам варто знати про холотропне дихання

Фасилітатори холотропного дихання навчені допомагати учасникам воркшопів, застосовуючи форму підтримки, яку іноді називають тілесною роботою (bodywork), але котру часто плутають з чимось іншим. Однак усе частіше й частіше її називають «сфокусованою роботою з вивільнення енергії», а не «тілесною роботою».
Стаття «МХД»
Кола інтеграції холотропних переживань
Крім безпосереднього проживання досвіду у сесіях холотропного дихання, вкрай важливо і корисно інтегрувати його: усвідомити, прийняти та засвоїти як новий досвід особистості, що веде до більш цілісного стану (у чому, власне, і полягає сенс холотропності). У зв'язку з цим виникає поняття «кола інтеграції», кожне з яких є певним етапом процесу інтегрування переживань, що виникають. Далі ми розповімо докладніше про кожне з таких кіл.

Отримуйте дайджест «МХД»

Ваш гід у розширені стани свідомості
Побачити більше

Майстерня
холотропного дихання
+38 067 225 3289
www.grof.com.ua
mail@grof.com.ua
Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
Майстерня холотропного дихання
Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
станція метро «Майдан Незалежності»
© 2017 «Майстерня холотропного дихання»
Політика конфіденційності
Відправити повідомлення